شرکت با مسئولیت محدود حداقل از ٢ نفر تشکیل میشه اگر یکی از شرکا فوت کنه آیا شرکت می تونه با یه مدیر به فعالیت تجاری خودش ادامه بده یا خیر؟

شرکت با مسئولیت محدود با استناد به ماده ٩٤ ق.ت. حداقل از ٢ نفر تشکیل می گردد. حال اگر یکی از شرکا فوت نماید متن قانونی وجود ندارد که شرکت بتواند با یک شریک به بقای خود ادامه دهد اما برای جلوگیری از انحلال بهتر است که شرکت به فعالیت خود ادامه دهد. پیش بینی ماده قانونی در این زمینه ضروری است تا اشخاص ذینفع بتوانند از دادگاه تقاضای انحلال شرکت مزبور را بنمایند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *