سهولت

با داشتن وب سایت ، مشتریان از هر جای دنیا قابلیت مشاهده و سفارش محصولات شما را خواهند داشت

مدیریت

با فروش آنلاین ، شما به راحتی موجودی ، ویژگی ها و قیمت محصولات خود را مدیریت خواهید کرد

آسان

شما به راحتی با مطالعه مطالب آموزشی امکان مدیریت و ویرایش وب سایت خود را خواهید داشت

ارزان

با هزینه ای بسیار به صرفه و کمتر از عرف بازار می توانید فروشگاه خود را به وبسایت آنلاین تبدیل کنید

چه وبسایتی مناسب من است ؟

 

آیا انواع وبسایت را می شناسید و با کاربردهای آن ها آشنا هستید ؟ آیا می دانید چه نوع وبسایتی مناسب کسب و کار شماست ؟ این مطلب را مطالعه نمایید .

 
مزایای داشتن اپلیکیشن چیست ؟
 

فرق اپلیکیشن با وبسایت در چیست ؟ اصلا چه ضرورتی بر داشتن اپلیکیشن وجود داره ؟ اپلیکیشن به چه درد کسب و کار ما میخوره ؟ مطلب زیر را از دست ندهید .

 
مشاورین هلدینگ ملاصدرا

مشاوره رایگان

متقاضی عزیز، شما می توانید جهت درخواست مشاوره رایگان، با وارد نمودن شماره تلفن خود در فرم زیر و یا از طریق دیگر راه های ارتباطی اعلام شده در صفحه تماس با ما، با کارشناسان هلدینگ بین المللی ملاصدرا تماس حاصل فرمایید.

وبسایت

در دنیای پیشرفته ی امروز داشتن یک سایت الزام هر کسب و کاری می باشد. و بهتر است طراحی سایت را به افراد حرفه ای بسپارید تا بهترین نتیجه را بگیرید. هلدینگ بین الملی ملاصدرا یک وبسایت حرفه ای از هر نظر را به شما ارائه می دهد.

Web Site

زمانی که قصد راه اندازی وبسایت کسب و کارتان را دارید موارد بسیاری است که باید به آنها توجه کنید تا بتوانید در این حوزه موفق شوید و از مزیت های فوق العاده یک سایت بهره مند شوید.

گام اول گرفتن مشاوره: گرفتن مشاوره از یک متخصص حرفه ای حوزه دیجیتال مارکتینگ است تا به خوبی با عرصه دیجیتال و اینترنت آشنا شوید و همچنین گرفتن مشاوره باعث می شود تا بهترین راه برای موفقیت تان را پیدا کنید.

گام دوم سپردن پروژه به تیم متخصص : پس از گرفتن مشاوره در صورتی که می خواهید یک Site حرفه ای تحویل بگیرید لازمه آن سپردن پروژه به یک تیم با تجربه و خبره در حوزه طراحی سایت می باشد و شما باید از این موضوع اطمینان حاصل فرمایید.

گام سوم تعیین بودجه پروژه: تعیین بودجه برای استارت پروژه، احتمالا می دانید که هزینه طراحی سایت متفاوت است و این تفاوت به نوع سایت بستگی دارد، چرا که در مقوله طراحی Website راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به تفاوت های آنها می پردازیم، و به همین دلیل شما نیازمند تعیین بودجه هستید.