ثبت شرکت بین المللی

ثبت شرکت بین المللی

در حال حاضر به دلیل آسان تر شدن ارتباطات و پیشرفت هایی که در بخش حمل و نقل های بین الملل صورت گرفته است واردات و صادرات کالا و خدمات از کشور های دیگر نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است، تمایل به سرمایه گذاری در کشور های خارجی در بین بازرگانان و تجار کشور عزیزمان افزایش یافته , بالطبع ثبت شرکت بین المللی افراد بیشتری را به سمت خود کشانده است.

به طور کل در برخی از کشور ها نظیر ترکیه برای انجام هر فعالیت اقتصادی ا عم از فعالیت های تجاری و …. باید یک شرکت ثبت کرد در واقع این کشور ها فقط شخصیت های حقوقی را به رسمیت می شناسند و برای آنها حقوق و ارزش قائلند  و به شرکت های حقوقی اجازه می دهند بدون هیچ گونه ترسی به فعالیت های تجاری و اقتصادی خود بپردازند .

بازرگانان و تجار کشور عزیزمان ما نیز امکان ثبت شرکت بین المللی و در کشور های دیگر را نیز دارند مشروط بر اینکه اول شرکت خود را در داخل کشور عزیزمان به ثبت برسانند .

مزایای ثبت شرکت بین المللی چیست ؟

1- استفاده از معافیت های مالیاتی و مشوق های صادراتی

2-اخذ ویزا کارت

2-افتتاح حساب بانکی بین المللی

3-اخذ اقامت دائم در کشور مورد نظر از طریق ثبت شرکت در آن کشور

4-مدیریت بهتر و دقیق تر منابع و نیروی انسانی

5-بودجه بندی دقیق و منعطف تر نسبت به تجارت فردی

6-سهولت در انتقال و واگذاری شرکت

موسسه بین المللی ملاصدرا با بیش از سه دهه تجربه و با بهره مندی از کادری مجرب و متخصص ، تجربه ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی بین المللی در تمامی کشور های جهان را دارد . شما عزیزان می توانید ثبت شرکت های بین المللی خود را به وکلای کارآزموده و متخصص موسسه بین المللی ملاصدرا بسپارید .