اخذ اقامت از طریق تمکن مالی

بسیاری از افراد برای فراهم آوردن امکان زندگی بهتر، به کشورهای پیشرفته مهاجرت کنند. اما همان طور که می دانید، برای مهاجرت کردن می بایست شرایط خاصی برقرار باشد که یکی از آن ها اقامت تمکن مالی است. درواقع برخی از افراد که دارای تمکن مالی باشند، می توانند اقامت دائم در کشورهای مختلف به خصوص کشورهای اروپایی را دریافت نمایند. هلدینگ ملاصدرا در زمینه مهاجرت فعال است که می تواند شما را در این رابطه راهنمایی کند. این شرکت تاکنون توانسته است به متقاضیان برای دریافت ویزا و اقامت در کشورهای مختلف یاری رساند. چنانچه قصد مهاجرت دارید، با ما در این مطلب همراه باشید تا با شرایط اقامت تمکن مالی آشنا شوید.

همان طور که می دانید، یکی از روش های مهاجرت و دریافت اقامت، تمکن مالی است. درواقع می توانیم اقامت تمکن مالی را سریع ترین روش برای دریافت اقامت به خصوص در اروپا بنامیم. همان طور که از عنوان این نوع از اقامت پیدا است، استفاده از اقامت تمکن مالی برای افرادی کارآمد است که تمکن مالی خوبی داشته باشند و از نظر مالی به گونه ای باشند که بتوانند خود را به راحتی حمایت کنند.

صادقانه باید بگوییم که در بسیاری از کشورها بحران کار وجود دارد و دولت ها چندان تمایلی به ورود نیروی کار جدید از اتباع خارجی ندارند، به همین دلیل است که از اقامت تمکن مالی افراد استقبال بیشتری خواهد شد تا کسانی که به دنبال استفاده از موقعیت های شغلی هستند.

در این روش شما باید دولت و اداره مهاجرت را مجاب کنید که خود و خانواده شما، به اندازه ای تمکن ملی دارید که می توانید زندگی خود را اداره نمایید و از طرفی قصد مشغول شدن به شغلی در این کشور را نخواهید داشت. در واقع این منبع مالی شما است که برای شما کار کرده و می تواند هزینه های زندگی شما را پرداخت کند.

اگر بخواهیم واضح تر بگوییم، اقامت تمکن مالی اقامتی است که شما بدون نیاز به کار کردن در کشور مقصد، درآمد دارید. به همین دلیل است که گردش حساب مالی شما و اسناد مالکیتی که دارید، می تواند در دریافت این نوع از اقامت به شما کمک شایانی نماید. همچنین لازم به ذکر است که افرادی که نسبت به اقامت تمکن مالی اقدام می نمایند، می توانند برای همسر و فرزندان تحت تکلف خود نیز اقامت دریافت نمایند.هلدینگ 

1

درخواست مشاوره فوری

چه مدارکی برای کسب اقامت تمکن مالی در اروپا لازم است؟

  • شناسنامه و پاسپورت
  • عکس پرسنلی
  • پرینت سه ماه گردش حساب بانگی
  • اسناد شغلی
  • ارائه مدرک مبنی بر عدم سوء پیشینه
  • ارائه مدرک از تمکن مالی
  • ارائه مدرک از محل سکونت رسمی متقاضی
  • سوابق سفر متقاضی به کشورهای عضو شینگن

چرا دریافت اقامت از طریق تمکن مالی بهترین روش برای مهاجرت است؟

همان طور که گفته شد، روش های مختلفی برای دریافت اقامت و یا مهاجرت به کشورهای مختلف وجود دارد؛ اما بهترین روش را می توانیم اقامت از طریق تمکن مالی بنامیم. چرا که با اخد این نوع از اقامت، شما در بیشتر کشورها، نیاز به حضور دائمی در آن کشور را نخواهید داشت و از طرفی می توانیم این روش را سریع ترین روش اخذ اقامت بنامیم.

از سوی دیگر شما در این روش هیچ نیازی به سرمایه گذاری در کشورهای عضو اتحادیه اروپا نخواهید داشت و از پرداخت مالیات معاف هستید. عدم نیاز به ارائه مدرک زمان، سهولت در تمدید اقامت و یا تبدیل آن به اقامت دائم در آن کشور، دریافت آسان ویزا و امکان تردد آسان در کشورهای حزه شینگن و کشورهای آمریکا و کانادا و همچنین استفاده از بیمه های معتبر درمانی از جمله مزایای این روش اقامتی است.

هلدینگ بین المللی ملاصدرا

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، نرسیده به پل کردستان، پلاک 56

شماره همراه: 09120065811

شماره ثابت :   57672 (021)

info@sabtmollasadra.com

 

صفحات اصلی

ـــــــــــــــــــــــــ

خانه

درباره ملاصدرا

تماس با ما

طراحی سایت