ثبت شرکت در اسلواکی و اخذ اقامت

آیا شما هم به دنبال ثبت شرکت در اسلواکی هستید؟ حتماً می‌دانید که این روش مهاجرتی، مزایای گسترده‌ای داشته و به متقاضیان اجازه می‌دهد تا به سرعت وارد خاک اسلواکی شوند. اسلواکی از جمله کشور‌های کمتر شناخته شده به حساب می‌آید که در اروپای مرکزی واقع شده است. این کشور با اوکراین، لهستان و جمهوری چک همسایگی دارد. با ورود به اسلواکی، شما می‌توانید به پکیج‌های مزیتی متنوعی دسترسی پیدا نمایید.

زندگی در اسلواکی رفاه خوبی داشته و همین مسأله هم باعث شده تا افراد روش‌های متنوعی را برای مهاجرت به این کشور مورد استفاده قرار دهند. ثبت شرکت در اسلواکی یکی از همین روش‌های محبوب مهاجرت به حساب می‌آید که به شما اجازه می‌دهد تا با سرعت بالایی نسبت به مهاجرت اقدام نمایید. البته که کاربران در این میان معمولاً با سؤالاتی همچون شرایط ثبت شرکت در اسلواکی کدام‌اند؟ یا بهترین راه ثبت شرکت در اسلواکی کدام است؟ مواجه می‌شوند. با ما در ادامه همراه شوید تا به این سؤالات پاسخ دهیم.

1

درخواست مشاوره فوری

بررسی مزایای ثبت شرکت در اسلواکی

قبل از هر چیز، بیایید به مزایای ثبت شرکت در اسلواکی نگاهی بیندازیم. ثبت شرکت و زندگی در کشور‌هایی همچون اسلواکی همواره نتایج مطلوبی را برای کاربران به همراه دارد. اسلواکی از جمله کشور‌های آرام اروپا به حساب می‌آید که وضعیت اقتصادی مطلوبی داشته و خیلی هم مورد توجه حکومت‌های بیگانه نمی‌باشد. این منطقه زیبا و جذاب، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و کسب سود زیادی را در خود جای داده است.

ثبت شرکت در اسلواکی شرایط خیلی پیچیده‌ای ندارد. برای دنبال کردن این پروسه شما حتی به داشتن سرمایه زیادی هم نیاز ندارید! اسلواکی از جمله کشور‌های رو به رشد از نظر اقتصادی به حساب آمده و با کاهش درصد مالیات شرکت‌ها، همواره در حال جذب‌ایده‌های تجاری جدید می‌باشد. از همین رو، اگر شما هم به دنبال تجارت در اروپا هستید، اسلواکی یک گزینه مناسب برایتان به حساب می‌آید.

انواع شرکت قابل ثبت در اسلواکی کدام اند؟

انواع مختلفی از شرکت را می‌توان در کشور اسلواکی ثبت کرد. در لیست زیر، شما می‌توانید چند مورد از مهم‌ترین انواع این شرکت‌ها را مشاهده نمایید.

 • شرکت سهامی عام: این شرکت در اسلواکی توسط یک یا چند نفر مدیریت شده و هیچ محدودیتی برای تعداد شرکا وجود ندارد!
 • شرکت با مسئولیت محدود: این شرکت در اسلواکی به شدت متداول است. این شرکت هم در اسلواکی محدودیتی در تعداد اعضا ندارند. البته که هزینه ثبت این شرکت کمی بالا‌تر است.
 • شرکت تضامنی: این شرکت در اسلواکی ساده‌ترین فرم را دارد. کسب و کار‌های کوچک در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند.
 • شرکت سهامی خاص: سرمایه‌ای که شما باید برای ثبت این شرکت در اختیار داشته باشید بالا بوده و فقط به تجار حرفه‌ای توصیه می‌شود.

مدارک ثبت شرکت در اسلواکی

مسلماً برای ثبت شرکت در اسلواکی، شما به یک سری مدارک خاص نیاز پیدا می‌کنید. در لیست زیر، شما می‌توانید چند مورد از این مدارک پر اهمیت را مشاهده نمایید.

 • اصل و کپی مدارک هویتی مدیر عامل و همه اعضای شرکت
 • اساسنامه شرکت و ترجمه رسمی آن به زبان اسلواک
 • طرح تجاری یا بیزینس پلن به صورت دقیق و ترجمه شده
 • آدرس فرد متقاضیان در ایران یا خود اسلواکی
 • گواهی تمکن مالی برای تأمین هزینه‌های شرکت و استخدام نیروی کار
 • گواهی عدم سوء پیشینه کیفری
 • چند قطعه عکس رنگی

بررسی مراحل ثبت شرکت در اسلواکی

برای ثبت شرکت در اسلواکی شما باید یک سری مراحل خاص را دنبال نمایید. در ابتدا شما باید بر اساس قوانین و محدودیت‌های بین‌المللی، نام و حوزه فعالیت شرکت خود را انتخاب نمایید. البته که هنجار‌های فرنگی اسلواکی هم این پروسه را تحت تأثیر خود قرار می‌دهند. در مرحله بعد شما باید اساسنامه و سایر مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت را آماده سازید. در مرحله سوم شما باید مدارک آماده شده را در اختیار دولت اسلواکی قرار دهید و فرم‌های مورد نیاز را پر کنید. در نهایت با ایجاد یک حساب بانکی و دریافت تأییدیه‌های مورد نیاز برای فعالیت در اسلواکی، شما می‌توانید ویزای خود را بگیرید و وارد محیط کار این کشور شوید.

سوالات متداول

در حال حاضر نمی‌توان مدت زمان مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور‌هایی همچون اسلواکی را مشخص نمود. متغیر‌های زیادی هستند که روی این پروسه تأثیر می‌گذارند. به صورت کلی، متقاضیان گزارش داده‌اند که این پروسه به حدود چهار هفته زمان نیاز داشته است. بسته به حوزه فعالیتی شرکت و سود‌آوری طرح تجاری شما، این زمان کم و زیاد خواهد شد.

یکی از مزایای ثبت شرکت در اسلواکی به نبود محدودیت اشاره دارد. برای ثبت شرکت در این کشور، شما لزوماً نباید ساکن کشور‌های عضو اتحادیه اروپا باشید! شما با خیال راحت و بدون هیچ محدودیتی می‌توانید این پروسه را از داخل ایران هم دنبال کنید.

یک سری تیم‌های خاص هستند که خدمات مبتنی بر ثبت شرکت را به صورت آنلاین ارائه می‌نمایند. برای کسب بازدهی مطلوب، شما می‌توانید خدمات این تیم‌ها را نیز مورد استفاده قرار دهید. در هر صورت کشور اسلواکی قوانین و شرایط سختگیرانه‌ای را برای ثبت شرکت در نظر نگرفته است.

پس از ثبت شرکت در اسلواکی و دریافت ویزا برای خودتان، شما می‌توانید نسبت به انتقال خانواده هم اقدام نمایید. البته که شاید در این زمینه یک سری محدودیت‌های خاص اعمال شود.

سخن آخر

امروز ما سعی کردیم تا پروسه ثبت شرکت در اسلواکی و مراحل آن را زیر ذره بین ببریم. همانطور که گفته شد، این پروسه مزایای گسترده‌ای را به همراه داشته و به متقاضیان اجازه می‌دهد تا در سریع‌ترین زمان ممکن وارد اسلواکی شوند. البته که برای ثبت شرکت در کشور‌هایی همچون اسلواکی، شما باید یک طرح تجاری فوق‌العاده قوی را در اختیار داشته باشید. طرح تجاری که شما آن را مورد استفاده قرار می‌دهید، روی میزان سود و بازدهی این پروسه به صورت مستقیم تأثیر‌گذار خواهد بود.

با تأسیس شرکت در این کشور‌ها از طریق یک طرح تجاری خوب، شما می‌توانید سود مطلوبی کسب کنید. در هر صورت، بدون دریافت مشاوره از طریق کارشناسان خبره و تعلیم دیده، امکان ثبت شرکت در کشور‌هایی همچون اسلواکی وجود ندارد. از همین رو، اگر شما هم به دنبال مهاجرت به اسلواکی از طریق ثبت شرکت هستید، بهتر است خدمات تیم‌های مطرحی همچون هلدینگ ملاصدرا را مورد استفاده قرار دهید.

هلدینگ بین المللی ملاصدرا

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، نرسیده به پل کردستان، پلاک 56

شماره همراه: 09120065811

شماره ثابت :   57672 (021)

info@sabtmollasadra.com

 

صفحات اصلی

ـــــــــــــــــــــــــ

خانه

درباره ملاصدرا

تماس با ما

طراحی سایت