ثبت شرکت در اسپانیا و اخذ اقامت

در سال‌های اخیر با ایجاد شرایط نامطلوب در کشور ایران، فکر و خیال مهاجرت به کشور‌های مختلف در ذهن هر فرد جدی‌تر شده است. همین مسئله موجب شده تا بسیاری از افراد به بررسی شرایط کشور‌های گوناگونی برای مهاجرت بپردازند. معمولا هر کشور شرایط خاصی را برای پذیرش مهاجرین در طول سال ارائه می‌کند. یکی از کشورهای مناسب برای مهاجرت که طرفداران بسیار زیادی را داشته و در طول سال به پذیرش مهاجرین زیادی از طریق روش‌های گوناگون پرداخته است. در همین راستا بسیاری از مردم مختلف جهان در تلاش هستند تا اطلاعات بیشتری را در رابطه با شرایط مهاجرت به اسپانیا به دست آورند.

مراکز و مجموعه‌های معتبر زیادی مانند هلدینگ ملاصدرا در نقاط مختلف کشور ایران تاسیس شده‌اند که روش‌های مختلف مهاجرت به اسپانیا را شرح می‌دهند. یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به این کشور، ثبت شرکت در اسپانیا است. کشور اسپانیا به دلیل داشتن شرایط لازم، به عنوان گزینه مطلوبی برای ثبت شرکت به شمار می‌رود. به همین دلیل نیز در سال‌های اخیر افزایش تعداد متقاضیان مهاجرت به اسپانیا، از طریق ثبت شرکت در اسپانیا بوده‌ایم. این مسئله موجب شده است تا مردم کشور ایران به فکر مهاجرت از طریق ثبت شرکت در این کشور باشند. لازم به ذکر است که کسب اطلاعات لازم در این زمینه، قطعا شرایط مهاجرت شما را بسیار آسان تر خواهد کرد.

1

درخواست مشاوره فوری

با اسپانیا و شرایط اقتصادی این کشور آشنا شوید

اسپانیا به عنوان یکی از کشورهای غربی حوزه اروپا به شمار می‌رود که از گذشته تاکنون توانسته است به خوبی محبوب شود. این کشور در سال‌های اخیر، توانسته است روز به روز در حوزه‌های مختلف پیشرفت کند و به درجات بالایی از دانش دست پیدا کنند. به دلیل قرارگیری اسپانیا در قاره اروپا، این کشور نیز مانند سایر کشورهای اروپایی، اوضاع اقتصادی مطلوبی را دارد. علاوه بر این مسئله، بسیاری از مردم جهان معتقد هستند که ثبت شرکت در اسپانیا، حداقل دوسال شما را جلوتر خواهد انداخت. نیاز است که بدانید، در این کشور شما پس از سه سال اقامت موقت، می‌توانید اقامت دائم خود را دریافت کنید. این مسئله در حالی بوده که در سایر کشورها نیاز به اقامت موقت 5 ساله برای دریافت اقامت دائم خواهد بود. به همین دلیل اسپانیا برای ثبت شرکت به عنوان گزینه مناسبی به شمار می‌رود.

توجه داشته باشید که کشور اسپانیا به دلیل داشتن امکانات رفاهی، تجاری و … می‌تواند شرایط زندگی ایده آلی را نیز برای شما ایجاد کند. مردم  فوق‌العاده کشور اسپانیا، همواره استقبال بی‌نظیری را از تمامی مهاجرین دارند. علاوه بر این مسئله، محصولات اقتصادی بسیار زیادی وجود دارند که شما می‌توانید به وسیله آن‌ها، وارد بازارهای تجاری شوید. بنابراین اسپانیا به عنوان یک گزینه مدعی برای ثبت شرکت شناخته شده و به همین دلیل طرفداران زیادی را در اختیار دارد.

ثبت شرکت در اسپانیا از طریق چندین روش

ثبت شرکت در اسپانیا از طریق پنج روش مجزا امکان پذیر بوده که شما می‌توانید به بررسی هر یک از آن‌ها بپردازید. توجه داشته باشید که هر یک از این روش‌ها از شرایط و قواعد خاصی نیز بهره‌مند هستند.

  در روش اول شما می‌توانید با خرید یک شرکت بپردازید. در این روش راه اندازی یک شرکت جدید توسط شما صورت خواهد گرفت. بنابراین خرید شرکت آماده از اولین روش‌های ثبت شرکت در اسپانیا به شمار می‌رود. روش دوم، سرمایه گذاری در یک شرکت و خرید سهام آن شرکت می‌باشد. در این روش شما اقدام به شراکت در یک شرکت جدید خواهید کرد. در روش سوم نیز شما می‌توانید زیر نظر یکی از شرکت‌های اسپانیایی و به عنوان زیر مجموعه آن، اقدام به شروع فعالیت خود کنید. در این حالت شما تحت تابعیت آن شرکت خواهید بود.

روش چهارم، ثبت شرکت در اسپانیا به وسیله خود اشتغالی بوده که شما می‌توانید به صورت محوریت شخصی به احداث شرکت بپردازید. در این روش راه اندازی کسب و کار به صورت شخصی صورت خواهد گرفت. افتتاح دفتر نمایندگی یک شرکت یا دریافت یکی از شعبات یک شرکت اسپانیایی نیز، به عنوان روش دیگری برای ثبت شرکت در اسپانیا به شمار می‌رود.

مزایای ثبت شرکت در اسپانیا

هنگامی که شما قصد دارید تا به  ثبت شرکت در اسپانیا بپردازید، باید حتما تمامی مزایای مربوط به ثبت شرکت در این کشور را بررسی کنید. اولین مزیت ثبت شرکت در این کشور، احتیاج نداشتن به مدرک زبان است. کشور اسپانیا در صورت مهاجرت از طریق ثبت شرکت، مدرک زبان را در لیست مدارک موردنیاز خود قرار نمی‌دهد. همچنین شما برای ثبت شرکت نیازی به مدرک تحصیلی نخواهید داشت. امکان دریافت اقامت برای تمامی افراد خانواده که تحت پوشش شما قرار دارند، وجود خواهد داشت. همچنین شما با ثبت شرکت در اسپانیا، اجازه فعالیت در بازارهای اروپایی را نیز دریافت خواهید کرد. دریافت اقامت دائم پس از سه سال و همچنین دریافت آسان ویزا برای سفر به کشورهای مختلف دنیا از دیگر مزیت‌های ثبت شرکت در اسپانیا است. همچنین با ثبت شرکت، می‌توانید به افتتاح حساب بانکی بپردازید و از برند‌های مطرح برای بیزینس شخصی خود استفاده نمایید.

سوالات متداول

به طور کلی، هزینه‌های ثبت شرکت در اسپانیا نوسانات زیادی را دارد. برای اطلاع از هزینه‌ها به صورت دقیق، نیاز به ایجاد ارتباط با هلدینگ‌های معتبر در این زمینه مانند هلدینگ ملاصدرا است.

معمولا فرآیند ثبت شرکت در اسپانیا و دریافت اقامت این کشور، 12 ماه زمان خواهد برد. با این شرایط زمان مناسبی در مقایسه با سایر کشورها است.

 بله، شما می‌توانید پس از گذشت پنج سال اقامت در اسپانیا، نسبت به دریافت تابعیت خود اقدام کنید.

سخن آخر

کشور اسپانیا به عنوان یکی از کشورهای توسعه یافته در سراسر جهان شناخته شده که طرفداران بسیار زیادی را در اختیار دارد. این کشور با داشتن ارتباطات عالی با کشورهای مطرح جهانی، توانسته است در این زمینه موفقیت‌های بزرگی را به دست آورد. ارتباط خوب اسپانیا با سایر کشورها در کسب و کارهای مربوط به این کشور نیز نقش داشته است. با این شرایط شما می‌توانید به راحتی با استفاده از خدمات مجموعه‌های معتبر مانند هلدینگ ملاصدرا، به این کشور مهاجرت کنید.

هلدینگ بین المللی ملاصدرا

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، نرسیده به پل کردستان، پلاک 56

شماره همراه: 09120065811

شماره ثابت :   57672 (021)

info@sabtmollasadra.com

 

صفحات اصلی

ـــــــــــــــــــــــــ

خانه

درباره ملاصدرا

تماس با ما

طراحی سایت