ثبت شرکت در کبک و اخذ اقامت

در حال حاضر راه‌های زیادی برای مهاجرت به کانادا طراحی شده است. ثبت شرکت در کبک یکی از همین روش‌های محبوب به حساب می‌آید که می‌تواند سرعت مهاجرت و روند دریافت اقامت شما را تحت تأثیر خود قرار دهد. به صورت کلی، برای ثبت شرکت در استان کبک کشور کانادا، شما باید به متغیر‌های ویژه‌ای همچون ساختار کسب و کار و ماهیت آن توجه داشته باشید.

مشاغلی که در زمینه سرمایه‌گذاری مشترک فعالیت می‌کنند، از جمله مواردی به حساب می‌آیند که شرایط متفاوتی برایشان تعیین شده است. قبل از اقدام برای استفاده از این روش مهاجرتی، شما لزوماً باید یک سری نکات ویژه را مد نظر خود قرار دهید. امروز ما قصد داریم تا پروسه ثبت شرکت در کبک و مهاجرت به کشور کانادا را به صورت دقیق بررسی کنیم. پس با ما همراه شوید.

1

درخواست مشاوره فوری

کبک کجاست؟

قبل از بررسی پروسه ثبت شرکت در کبک و اخذ اقامت، بیایید به چیستی و مشخصات این منطقه نگاهی بیندازیم. به صورت کلی، کبک یکی از استان‌های کانادا به حساب می‌آید. بزرگترین شهر این استان مونترال بوده و مرکز آن هم شهری با نام کبک می‌باشد. جمعیت این استان غالبا فرانسوی زبان هستند. جالب است بدانید که کبک از جمله معدود استان‌های کانادا است که زبان رسمی در آن فرانسوی می‌باشد.

در حال حاضر جمعیت کبک چیزی در حدود ۸ میلیون نفر می‌باشد. جمعیت در نواحی شمالی آن به شدت پایین بوده و ۸۰ درصد این جمعیت در نواحی جنوبی ساکن شده‌اند. به خاطر داشته باشید که مهاجرت به استان‌هایی همچون کبک، می‌تواند مزایای گسترده‌ای را در اختیار متقاضیان قرار دهد. سرعت مهاجرت بالا و شرایط نسبتاً راحت از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های کبک به حساب می‌آیند.

مزایای ثبت شرکت در کبک

حال که مباحث مقدماتی را پشت سر گذاشتیم، بیاید به سراغ مهم‌ترین مزایای ثبت شرکت در کبک برویم. به نظر شما با ثبت شرکت، چه مزایای در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. فرهنگ مردم کبک به کشور آمریکا به شدت نزدیک بوده و همین مسأله هم باعث شده تا زندگی در آن تجربه‌ای نوین برای همه متقاضیان به حساب بیاید.

مهم‌ترین مزیت ثبت شرکت در کبک، به کاهش نرخ مالیات اشاره دارد. دولت کانادا همواره در تلاش است تا کسب و کار‌های بین‌المللی را به خود علاقه‌مند نماید. با کاهش نرخ مالیات و افزایش خدمات رفاهی ارائه شده به مدیران و صاحبان کسب و کار، این دولت توانسته متقاضیان زیادی را برای ثبت شرکت جذب نماید. در مقایسه با کشور‌هایی همچون آمریکا، نرخ مالیات شرکت‌ها در کبک و کانادا حدوداً ۶ درصد کمتر می‌باشد.

شرایط ثبت شرکت در کبک

البته که بررسی شرایط ثبت شرکت در کبک، یک مسأله ضروری و پر اهمیت بوده و می‌تواند روند مهاجرت شما را به صورت مستقیم تحت تأثیر خود قرار دهد. ثبت شرکت در استان‌هایی همچون کبک به یک سری مدارک و شرایط سختگیرانه نیاز خواهد داشت. عدم توجه به این موارد می‌تواند مشکلات جدی را برای کاربران ایجاد نماید. مهم‌ترین شرط ایجاد شرکت در این استان به ارائه اظهار نامه و تکمیل مدارک به صورت دقیق اشاره دارد. با ارائه اظهار نامه شما می‌توانید فعالیت‌های تجاری، حوزه فعالیت و میزان سرمایه خود را مشخص نمایید. البته که بسته به نوع شرکت، شما باید سرمایه مطلوبی را نیز در اختیار داشته باشید.

چه شرکت هایی را می توان در کبک ثبت کرد؟

برای ثبت شرکت در کبک، شما باید به انواع آن هم توجه کنید. کاربران می‌توانند نسبت به ثبت شرکت‌های متنوعی در استان کبک اقدام نمایند. هر کدام از این مدل‌های شرکت، یک سری ویژگی‌های خاص دارند. در لیست زیر شما می‌توانید مهم‌ترین انواع شرکت در استان کبک را مشاهده نمایید.

  • ثبت شرکت به صورت مشارکتی: این روش برای شرکت‌های مسئولیت محدود و سهامی عام مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای ثبت چنین شرکت‌هایی شما باید یک دفتر در کبک داشته باشید.
  • ثبت شرکت توسط اشخاص حقیقی: افراد حقیقی که به دنبال کسب سود از طریق تجارت در استان کبک هستند، خیلی راحت می‌توانند پروسه ثبت شرکت را طی نمایند. آن‌ها باید یک محل استقرار در این استان داشته باشند و بتوانند یک محل مناسب برای ثبت شرکت خود انتخاب نمایند.
  • ثبت شرکت به صورت انحصاری: شرکت‌های انحصاری معمولاً توسط افرادی به ثبت می‌رسند که با زبان فرانسوی آشنایی کامل دارند. در این روش فرد باید قوانین مالیاتی را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهد تا در طولانی مدت با مشکلی مواجه نشود.

سوالات متداول

پاسخ به این سؤال کمی دشوار می‌باشد. اگر کسب و کار شما با نام و نام خانوادگی خودتان فعالیت کند، نیازی به ثبت شرکت نیست. در غیر این صورت شما باید نسبت به ثبت یک شرکت و فعالیت تحت عناوین تجاری اقدام نمایید. استفاده از فرم‌های آنلاین در این زمینه مزایای زیادی را به همراه دارند.

کاربران هنگام ثبت شرکت در کبک با مبحث مهمی یعنی شماره کسب و کار مواجه می‌شوند. در استان کبک، هم کسب و کار‌ها یک شماره ۱۰ رقمی تحت عنوان شماره کسب و کار یا NEQ در اختیار می‌گیرند. این شماره می‌تواند برای انجام معاملات کالا یا خدمات مختلف به کار رود.

پروسه ثبت شرکت در استان‌هایی همچون کبک به چندین ماه زمان نیاز خواهد داشت. البته که این مسأله تحت تأثیر متغیر‌های خاصی همچون نوع کسب و کار، حوزه فعالیتی و سرمایه‌ای که شما در اختیار دارید متغیر است. برای ثبت یک شرکت در بهترین حالت ممکن، شما لزوماً باید به این مسأله توجه ویژه‌ای داشته باشید.

سخن آخر

در این صفحه ما انواع شرکت، مزایا و شرایط ثبت شرکت در کبک را مورد بررسی قرار دادیم. حال تصمیم با خود شماست که در این منطقه شرکت و کسب و کارتان را ثبت کنید یا نه. به خاطر داشته باشید که افراد با انتخاب یک برنامه تجارتی خوب و مناسب، توانسته‌اند از کبک به سود مطلوبی دسترسی پیدا نمایند. پس انتخاب یک حوزه فعالیتی مناسب به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی نسبت به ثبت شرکت اقدام نمایید. اگر شما هم به مشاوره یا اطلاعات بیشتر در این زمینه نیاز دارید، می‌توانید هم اکنون با هلدینگ ملاصدرا تماس بگیرید. هلدینگ ملاصدرا با داشتن سابقه‌ای درخشان در زمینه ارائه مشاوره و ثبت شرکت در کشور‌های خارجی، آماده ارائه خدمات به کاربران و رفع نیاز آن‌ها می‌باشد.

هلدینگ بین المللی ملاصدرا

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، نرسیده به پل کردستان، پلاک 56

شماره همراه: 09120065811

شماره ثابت :   57672 (021)

info@sabtmollasadra.com

 

صفحات اصلی

ـــــــــــــــــــــــــ

خانه

درباره ملاصدرا

تماس با ما

طراحی سایت