ثبت شرکت در اسلوونی و اخذ اقامت

در سال های گذشته مهاجرت به عنوان یکی از اهداف اصلی بسیاری از مردم کشور ایران به شمار رفته که بسیاری از افراد به آن دست یافته‌اند. همان طور که می‌‎دانید، مردم کشور ایران در طول سال به وسیله روش‌های مختلفی اقدام به مهاجرت می کنند. انتخاب روش‌های مهاجرتی گوناگون با توجه به شرایط هر فرد انجام می‌گیرد. کشور اسلوونی به عنوان یکی از کشور‌های مناسب برای مهاجرت در سال‌های اخیر شناخته شده است. این کشور محل متصل شدن قسمت شرق و غرب اروپا است. به همین دلیل اهمیت این کشور در اروپا بسیار زیاد بوده و توجه زیادی به آن می‌‎شود. در همین راستا اسلوونی به عنوان گزینه مناسبی برای مهاجرت افراد شناخته می‌شود.

در سال های اخیر کشور اسلوونی توانسته است روش‌های مهاجرتی مختلفی را برای مردم جهان در نظر بگیرد که یکی از آن‌ها، ثبت شرکت در اسلوونی است. بسیاری از مردمان مختلف جهان، به دنبال ثبت شرکت در اسلوونی و اخذ اقامت این کشور هستند. نیاز است که بدانید، به دلیل اهمیت بالای این کشور در اروپا، این روش به عنوان یکی از روش های پیشنهادی هر مجموعه مهاجرتی معتبر، مانند هلدینگ ملاصدرا شناخته می‌شود. علاوه بر موارد ذکر شده، افرادی که قصد مهاجرت از این طریق را دارند، باید حتما نسبت به کسب اطلاعات لازم در رابطه با آن اقدام کنند. در این شرایط سطح کیفی مهاجرت فرد نیز تا مقدار قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

1

درخواست مشاوره فوری

در ابتدا با کشور اسلوونی و اقتصاد آن بیشتر آشنا شوید

همان طور که گفته شد، کشور اسلوونی به عنوان کشور متصل کننده بخش شرق و غرب اروپا شناخته می‌شود. علاوه بر این مسئله، اسلوونی علاوه بر داشتن طبیعت فوق العاده، در میان چهار کشور اتریش، ایتالیا، کرواسی و مجارستان نیز قرار گرفته است. موقعیت ایده‌آل این کشور موجب شده تا اسلوونی بتواند به عنوان گزینه مناسبی برای تجارت شناخته شود. به همین منظور متقاضیان بسیار زیادی وجود دارند که علاقه مند به ثبت شرکت در اسلوونی هستند. اصلی ترین عامل موفقیت اقتصاد در کشور اسلوونی، پیروی از یک روش اقتصادی با نام بازار باز می باشد. در این روش اقتصادی، کمترین ریسک ممکن صورت می گیرد. تاکنون کشور اسلوونی توانسته است به وسیله این روش اقتصادی، موفقیت های ارزشمندی را به دست آورد. بسیاری از سرمایه گذاران اروپایی، کشور اسلوونی را به عنوان بهشت اقتصادی معرفی می‌کنند. به همین دلیل نیز روز به روز شاهد رونق اقتصادی این کشور و پیشرفت های عظیم آن در این زمینه هستیم.

ثبت شرکت و اخذ اقامت کشور اسلوونی چگونه صورت می گیرد؟

کشور اسلوونی بر خلاف بسیاری از کشورهای مختلف دنیا، برای ثبت شرکت در اسلوونی شرایط نسبتا مناسبی را در نظر گرفته است. این کشور سه روز مجزا را برای شروع راه اندازی کسب و کار هر فرد ارائه کرده است. در هر سه روش مردم کشور های مختلف جهان می توانند با رعایت شروط و قواعد مربوط به آن، مجوزهای مربوط به فعالیت کسب و کار خود را می توانید دریافت کنید. مجموعه‌های مهاجرتی معتبر مانند هلدینگ ملاصدرا قطعا تمامی این سه روش را با ذکر شروط و قواعد آن برای شما ذکر خواهند کرد. نیاز است که بدانید، افرادی که به ثبت شرکت در اسلوونی اقدام می‌کنند، در ابتدا کارت اقامت یکساله و پس از اتمام آن، کارت اقامت دوساله را دریافت خواهند کرد. پس از پایان یافتن دوره پنج ساله در این کشور، این دسته از افراد می توانند از دریافت اقامت دائم کشور اسلوونی بهره مند شوند.

توجه داشته باشید که دریافت گذرنامه اسلوونی نیز، تنها پنج سال پس از دریافت اقامت دائم کشور اسلوونی امکان پذیر خواهد بود. بنابراین شما با ثبت شرکت در اسلوونی، می توانید تنها در یک دوره پنج ساله اقامت دائم، و در یک دوره ده ساله پاسپورت این کشور را نیز اخذ کنید. توجه داشته باشید که امکان اخذ اقامت برای فرزندان و همسر فردی که به ثبت شرکت در کشور اسلوونی پرداخته، وجود دارد. بنابراین دغدغه های مربوط به خانواده هر فرد نیز قابل حل خواهد بود.

مزیت های ثبت شرکت در اسلوونی

افراد مختلفی که به دنبال ثبت شرکت در اسلوونی و دریافت اقامت کشور اسلوونی هستند، باید حتما از مزایای ثبت شرکت در این کشور اطلاع داشته باشند. اولین مزیت ثبت شرکت در این کشور، موقعیت تجاری فوق‌العاده اسلوونی در حوزه بالکان است. مزیت بعدی ثبت شرکت در این کشور، ثبات اقتصادی بی‌نظیر آن بوده که در بازار آزاد اسلوونی نقش موثری را داشته است. همچنین وجود نیروهای متخصص و حرفه‌ای در این کشور بسیار بالا می باشد. در چنین شرایطی دیگر شما دغدغه‌ای را بابت نیروی کار نخواهید داشت. شما در اسلوونی می توانید مالکیت صد در صدی بر روی شرکت خود داشته باشید و ملزم به داشتن شریک نخواهید بود.

همچنین برای ثبت شرکت در اسلوونی نیاز به هیچ گونه سابقه کاری نبوده که این مسئله تاثیر مستقیمی را در آسان تر شدن شرایط شما دارد. مسافرت بدون ویزا به 164 کشور مختلف جهان پس از اخذ شهروندی و ده ها مزیت دیگر، قطعا می تواند شما را مجاب کند، تا اسلوونی را به عنوان گزینه مهاجرت خود بشناسید.

سوالات متداول

مالیات در کشور اسلوونی بر مبانی نوع شرکت شما  و همچنین سرمایه موجود در آن تعیین خواهد شد.

نیاز است که بدانید، امروزه هزینه های متفاوتی در این رابطه ارائه می‌گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه ها نیاز به دریافت مشاوره از طریق مجموعه های مهاجرتی معتبر مانند هلدینگ ملاصدرا می‌باشد.

به طور کلی در هر یک از روش‌های ذکر شده، نیاز به مدت زمان مشخصی خواهد بود، اما معمولا 6 الی 9 ماه زمان لازم برای انجام این فرآیند است.

سخن آخر

اطلاعات اولیه لازم در رابطه با ثبت شرکت در اسلوونی و اخذ اقامت آن به شما ارائه شد. حال پس از دریافت این اطلاعات، انتخاب یک مرکز تخصصی در این زمینه را اولویت اصلی خود قرار بدهید. در این شرایط تمامی امور مربوط به مهاجرت شما، با بالاترین کیفیت لازم صورت خواهد گرفت. هلدینگ ملاصدرا به عنوان یکی از این مراکز معتبر شناخته شده که از تجربه کاری بالایی برخوردار است.

هلدینگ بین المللی ملاصدرا

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، نرسیده به پل کردستان، پلاک 56

شماره همراه: 09120065811

شماره ثابت :   57672 (021)

info@sabtmollasadra.com

 

صفحات اصلی

ـــــــــــــــــــــــــ

خانه

درباره ملاصدرا

تماس با ما

طراحی سایت