تغییر آدرس شرکت

در هنگام ثبت شرکت انتخاب آدرس دقیق محل کار شرکت اجباری نیست. به همین دلیل، خیلی از افراد آدرس محل سکونتشان را به جای آدرس دفتر مرکزی قید می کنند. هر چند که صاحبان سرمایه 2 ماه پس از ثبت شرکت، باید برای تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی اقدام نمایند. همچنین به منظور اخذ کد اقتصادی، تعیین آدرس دقیق محل اداری شرکت الزامی می باشد.

در ضمن، سهامداران شرکت می توانند با تشکیل مجمع عمومی فوق العاده، صورت جلسه ای جهت تغییر آدرس شرکت تنظیم نموده و امضا کنند. همچنین، اگر به هر دلیلی آدرس شرکت ثبت شده تغییر کند، می بایست این آدرس جدید حتما به صورت یک صورت جلسه اعلام و در روزنامه شرکت منتشر شود. آدرس محل کار یک شرکت در واقع همان نشانی اصلی و قانونی محل استقرار اعضاء آن است که جهت ارسال و دریافت هر موردی استفاده می شود. از این رو، در صورت تغییر آدرس شرکت، می بایست این تغییر در اسرع وقت اعلام گردد.

مشاورین هلدینگ ملاصدرا

درخواست مشاوره

متقاضی عزیز، شما می توانید جهت درخواست مشاوره رایگان، با وارد نمودن شماره تلفن خود در فرم زیر و یا از طریق دیگر راه های ارتباطی اعلام شده در صفحه تماس با ما، با کارشناسان هلدینگ بین المللی ملاصدرا تماس حاصل فرمایید.

×