ثبت شرکت در ارس

همانطور که در بخش ثبت شرکت در مناطق آزاد گفتیم، دولت برخی از مناطق کشور را آزاد کرده است. در واقع، مناطق آزاد مناطقی هستند که دولت به منظور رشد و توسعه اقتصاد کشور، برای این مناطق مزایا و قوانین راحتی در نظر گرفته و از بسیاری قوانین سخت و مالیات معاف نموده است. یکی از این مناطق، منطقه آزاد ارس می باشد که این منطقه در شمال غربی کشور، قرار گرفته و با کشور های جمهوری آذربایجان و ارمنستان مرز مشترک دارد. در واقع، به خاطر وجود رود ارس در این منطقه، نام این منطقه را منطقه آزاد ارس گذاشته اند.

منطقه آزاد ارس بعد از منطقه آزاد کیش، بیشترین متقاضی ثبت شرکت و یا سرمایه گذاری در کشور را دارد. به همین دلیل، این منطقه به سرعت در حال رشد و توسعه می باشد. این منطقه دارای امکاناتی نظیر راه آهن، شبکه های مخابراتی، برق، آبیاری، و انبارهای گمرکی می باشد که بازرگانان و سرمایه گذاران داخلی و خارجی را جهت سرمایه گذاری در این منطقه آزاد، بیشتر ترغیب می کند.

به دلایل وجود امکاناتی که در بالا ذکر کردیم و همچنین، مزایا و امتیازات ویژه ای که دولت برای منطقه آزاد ارس در نظر گرفته است، اتباع کشور های مختلف نظیر ارمنستان، هندوستان، ترکیه، و چین متقاضی ثبت شرکت در ارس شده و روز به روز به تعداد متقاضیان ثبت شرکت در ارس اضافه می شود.

نکته: برای ثبت شرکت در ارس ابتدا باید مجوز مربوطه را اخذ کرده و سپس، بقیه کارهای اداری ثبت شرکت در ارس را انجام داد.

مزایای ثبت شرکت در منطقه آزاد ارس


  • انتقال آسان سهام، حتی به سرمایه گذاران در خارج از ارس
  • امکان انجام تبادلات ارزی در مقدار بالا
  • سهولت در انجام صادرات و واردات با سود دهی بالا برای تجار
  • عدم محدودیت در پذیرش سرمایه گذاران خارجی
  • معاف بودن از پرداخت سود بازرگانی
  • سرعت عمل در انجام امور اداری توسط مدیران ثبت در ارس
  • صادرات کالاهای تولیدی با صرف کمترین زمان با ثبت شرکت درمناطق آزاد ارس
  • معافیت مالیاتی 20 ساله برای هر نوع فعالیت های اقتصادی
  • صد درصد مالکیت خارجی
  • ورود اتباع خارجی بدون نیاز به ویزا
مشاورین هلدینگ ملاصدرا

درخواست مشاوره

متقاضی عزیز، شما می توانید جهت درخواست مشاوره رایگان، با وارد نمودن شماره تلفن خود در فرم زیر و یا از طریق دیگر راه های ارتباطی اعلام شده در صفحه تماس با ما، با کارشناسان هلدینگ بین المللی ملاصدرا تماس حاصل فرمایید.

ثبت شرکت در ارس

همانطور که در بخش ثبت شرکت در مناطق آزاد گفتیم، دولت برخی از مناطق کشور را آزاد کرده است. در واقع، مناطق آزاد مناطقی هستند که دولت به منظور رشد و توسعه اقتصاد کشور، برای این مناطق مزایا و قوانین راحتی در نظر گرفته و از بسیاری قوانین سخت و مالیات معاف نموده است. یکی از این مناطق، منطقه آزاد ارس می باشد که این منطقه در شمال غربی کشور، قرار گرفته و با کشور های جمهوری آذربایجان و ارمنستان مرز مشترک دارد. در واقع، به خاطر وجود رود ارس در این منطقه، نام این منطقه را منطقه آزاد ارس گذاشته اند. (بیشتر…)

×