دپارتمان بین الملل

در حالی که دنیا کوچک‌تر می‌شود، فرصت برای افرادی که قصد ایجاد تفاوتی را در جهان دارند، بیشتر و بزرگ‌تر می‌شود. شما می‌توانید دنیا را به حیات خلوت خانه خود بیاورید؛ و بسیاری از سرمایه‌گذاران چنین کاری را می‌کنند.

افرادی که با هلدینگ ملاصدرا کار می‌کنند به گونه‌ای روزافزون در فکر تولید محصولات بیشتر و گسترش تجارت خود هستند. تجارت‌های هوشمندانه آنهایی هستند که پیش از دیگران به این مطلب فکر می‌کنند.

افرادهای موفق که سودهای کلان کسب می‌کنند، کسانی هستند که زودتر از دیگران به این نکته پی برده‌اند.

در بخش دپارتمان بین‌الملل می‌توان به خدماتی از جمله ثبت برند بین المللی، ثبت اختراع بین المللی، تنظیم و داوری قراردادهای بین المللی، مشاوره حقوقی در زمینه قراردادهای بین المللی، اخذ اقامت‌های تحصیلی، تجاری، گردشگری و سرمایه گذاری، تورهای تخصصی بین المللی، واردات و صادرات، اخذ اقامت با ثبت شرکت خارجی، روش‌های پرداخت بین المللی، خدمات اخذ مجوز کار و اقامت برای اتباع خارجی در ایران اشاره کرد.

اگر مایلید پیشرفت کنید، نباید به پشت سرتان نگاه کنید. مهم نیست چه کسی هستید، همیشه افق تازه‌ای وجود دارد.

بزرگترین اشتباه افراد در دوران میانسالی، به تله افتادن در ذهنیتی است که به شما می‌گوید: «بیست سال از عمرتان را در دفتر وکالتتان، یا در دفتر پست یا بیمه گذرانده‌اید، چگونه می‌توانید آن سالها را دور بزنید؟» هر آنچه شما در گذشته انجام داده‌اید به امکانات بعدی کمک می‌کند، اما فقط در صورتی موفقیت‌آمیز است که در طول جاده، فقط به جلو نگاه کنید.