ثبت شرکت بین المللی

ثبت شرکت در ارمنستان

ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت در گرجستان

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در عمان

ثبت شرکت در روسیه

ثبت شرکت در اسپانیا

ثبت شرکت در سوئیس

ثبت شرکت در ترکیه

تشکیل یک شرکت، هم در خانه و هم در خارج، می تواند به شکل شگفت آوری پیچیده باشد. ثبت شرکت بدون وجود دو تجارت یکسان، رویه ها، جداول زمانی، زبان ها، هزینه ها و نیازمندی ها نه تنها از کشور به کشور بلکه همچنین در ایالات و استان های مختلف می تواند تا حد زیادی متفاوت باشد.

گروه ثبت شرکت ملاصدرا با سال ها سابقه، یکی از پیشروترین موسسات ثبت در ایران است. ما طیف کاملی از خدمات تشکیل شرکت در خارج از ایران را ارائه می دهیم و متخصصان مجربی را در این زمینه به کار گماشته ایم.

پیچیدگی های تجاری و اقتصادی به شکل قابل توجهی می تواند از یک کشور به کشوری دیگر، از یک شهر به شهری دیگر و از یک استان به استانی دیگر متفاوت باشد. هر کدام، رویه، بوروکراسی و فرآیندهای اجباری خود را دارند که تعیین کننده تنظیم جداول زمانی و اینکه یک شرکت با چه سرعتی می تواند تجارت خود را به صورت قانونی شروع کند، می باشند.

اینکه آیا شما به دنبال گسترش تجارتتان در یک منطقه جغرافیایی جدید هستید یا اینکه میخواهید یک شرکت معتبر در خارج از ایران تاسیس کنید، ما در موسسه ملاصدرا برای کمک به شما هستیم. یکی از مزیت های عمده ثبت شرکت ملاصدرا، قیمت گذاری مقرون به صرفه است که ما ارائه می دهیم.

ثبت برند ملاصدرا

شرکت های جهانی در دهها کشور سرمایه گذاری کرده اند اما معمولا یک دفتر مرکزی را در کشور خودشان حفظ می کنند. تمرکز آنها، اقتصادهای مقیاسی می باشد. آنها به همان اندازه که بازار اجازه دهد تا قیمت را پایین نگه دارند، محصولاتشان را یکسان عرضه می کنند.

کمپین های تبلیغاتی آنها اغلب با یک پیام (البته با زبان های متفاوت) جهان را پوشش می دهد تا در یک تلاش اختلافات در سلیقه ها و ترجیحات محلی را برطرف سازد. شرکت های فرا ملی اغلب بسیار پیچیده هستند و مدیریت آنها به شدت مشکل است.

آنها مستقیما در ده ها کشور سرمایه گذاری می کنند و فشار زیادی را هم برای کاهش قیمت و هم برای پاسخگویی محلی تجربه می کنند. این شرکت ها ممکن است یک دفتر جهانی داشته باشند، اما آنها همچنین قدرت تصمیم گیری را در دفاتر ملی مختلف توزیع می کنند و فعالیت های تحقیق و توسعه R&D را برای بازارهای ملی مختلف اختصاص داده اند.

شرکتهای چند ملیتی از آستانه FDI عبور میکنند. آنها مستقیما در داراییهای خارجی سرمایه گذاری میکنند، خواه این یک قرارداد اجاره نامه برای خدمات مسکن باشد، یا یک کارخانه در خاک خارجی، یا یک کمپین بازاریابی خارجی.

با این حال شرکتهای چند ملیتی، FDI را تنها در تعداد محدودی از کشورها دارند و آنها قصد یکسان کردن محصولات پیشنهادی خود را در سراسر کشورهایی که در آن فعالیت میکنند، ندارند. آنها بیشتر روی پاسخگویی به درخواستهای محلی تمرکز میکنند تا یک شرکت جهانی.

مزایای ثبت شرکت بین المللی


 • بدست آوردن مشتریان جدید

 • گسترش ریسک تجاری

 • دسترسی به استعدادهای جدید

 • تقویت برند شما

 • تامین سرمایهگذاری خارجی

 • افزایش مصونیت به تمایلات

 • افزایش اعتماد به نفس مشتری

ثبت-برند-بین-المللی

محدودیت ها و معایب ثبت شرکت بین المللی


 • قوانین و مقررات خارجی
  گسترش تجارت بین‌المللی عمدتا در مدارک گیج کننده خلاصه نمی‌شود زیرا هر کشوری قوانین مالیاتی و استخدامی خود را به اندازه ثبت تجارت و در نظرگیری علائم تجاری و فرم‌هایی که باید به یک زبان خارجی پر شود، در بر دارد. خبر خوب این است که هلدینگ ملاصدرا همیشه برای کمک به این شرایط آماده می‌باشد.
 • رسیدگی به استدلالات
  یک نتیجه غیر قابل اجتناب از هر گونه گسترش تجارت این است که بسیاری از ملاحظات استدلالی با سوالات مربوط به اینکه چگونه ارتباطات و سازماندهی حمل و نقل کالاهای فیزیکی بین مکان‌ها به طور موثر رسیدگی می‌شود؛ به سرعت پیچیده‌تر می‌شوند.
  البته حمل و نقل از یک کشور به کشور دیگر می‌تواند در مدت زمان زیادی طول بکشد. در این صورت شما بابت تاخیر (یا محموله‌های گم شده) چه کاری انجام می‌دهید؟ نکته دیگر این است که همه کشورها از منابع و زیرساخت‌های یکسانی برخوردار نیستند و ممکن است بهتر این باشد تا هر فرضیه‌ای در مورد کارهایی که شما نیاز دارید در یک کشور جدید انجام دهید را به کار نگیرید.
 • زبان صحبت کردن
  بیش از سه چهارم از 195 کشور جهان به زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی خود صحبت نمی‌کنند. و حتی اگر شما شرکت خود را در یکی از کشورهایی که زبان دوم آنها انگلیسی است، گسترش دهید لازم است تا زبان محلی آنها را یاد بگیرید تا بتوانید با مشتریان جدید خود به طور مناسب ارتباط برقرار کنید. نباید از خدمات ترجمه و بومی‌سازی دریغ کنید. چه بسا که شرکت‌های بسیاری به دلیل ترجمه ضعیف بانی تبلیغ منفی در تجارت خود شده‌اند.
 • هماهنگی مناطق زمانی
  یکی دیگر از نتایج گسترش بین‌المللی در این است که شما می‌توانید یک ناحیه قطع ارتباط زمانی بین شرکت‌های خود را معرفی کنید. به عنوان مثال، یک شرکت امریکایی که شرکت خود را در هند گسترش داده است، ممکن است با موقعیت سختی مواجه شود، زیرا ساعات اداری 9 صبح تا 5 بعد از ظهر در امریکا مطابق با 6:30 عصر تا 2:30 بامداد به وقت هند می‌باشد.
  تمامی درگیری‌های منطقه زمانی به این شدت نیست اما به حداقل رساندن این ناکارامدی‌ها، اهمیت ویژه‌ای دارد. اگر هر شرکت برای پاسخ به یک ایمیل مهم تا صبح صبر کند، همه چیز به کندی پیش خواهد رفت.
 • نظارت بر نواسانات ارزی
  ارزش پول کشور شما در هر زمان به کشور هدف بستگی دارد که می‌تواند اهمیت ویژه‌ای در موفقیت تجارت شما داشته باشد. اگر ارزش پول شما در مقایسه با کشور هدف پایین باشد، به شما اجازه می‌دهد تا قیمت رقابتی در مکان ثانویه را ارائه دهید. این در واقع یک ارز وطنی قوی است که برای تجارت بین‌المللی بدتر است. (به زبان ساده، مشتریان با ارز ضعیف‌تر برای تهیه محصولات شما تلاش خواهند کرد).
  این ممکن است شما را مجبور کند تا قیمت خود را کاهش دهید یا فروش کمتری داشته باشید. از طرف دیگر، ممکن است صاحبان تجاری باهوش قادر باشند تا سفارشات خرید خود را به وقت خود اختصاص دهند تا در یک زمان مطلوب در نوسانات ارزی، پول خود را افزایش دهند.
 • کاهش ریسک اعتباری
  یک مشتری محلی که در صورت حساب خود کوتاهی می‌کند، می‌تواند مشکلات جدی ایجاد کند. اما این مسئله برای مشتریان خارجی دو برابر می‌شود، زیرا ممکن است بسته به موقعیت مکانی، ضمانتی برای شما وجود نداشته باشد تا شما را قادر سازد بدهی‌های معوق را از مشتریان جبران کنید.
  این به عنوان ریسک اعتباری شناخته شده است و راه حل آن ممکن است شناسایی رتبه اعتباری از چشم اندازهای جدید در پیش رو یا اخذ بیمه اعتبار تجاری باشد.
  دنبال کردن سیاست های خارجی
  با فرض اینکه کشور هدف شما فضای سیاسی مشابهی را با کشور شما داشته باشد، می‌تواند یک طرح برای رخ دادن حادثه باشد. پایدار ماندن در برابر تحولات بسیار مهم است، زیرا رویدادهای سیاسی می‌تواند در تجارت شما تاثیر چشمگیری داشته باشد.
  اگر دولت خارجی چیزی را که شما به آن اعتماد کرده‌اید، تحریم یا ممنوع کند، چه کاری انجام می‌دهید؟ ریسک اعتباری و حفظ بیمه ریسک سیاسی به اندازه ایجاد برنامه‌های پشتیبان برای مهمترین زنجیره‌های عرضه شما نیز یک ایده عالی است.
 • جمع آوری تحقیقات بازار
  بسته به تجارت شما، ممکن است لازم باشد تا در مورد برند شرکت یا محصولات خود برای رسیدن به نتیجه بهتر تجدید نظر کنید.
  این مسئله می‌تواند به صورت بالقوه شامل تحقیقات گران بازار برای دریافتن نیازهای یک فرهنگ کاملا متفاوت و اینکه مردم محلی در کشور جدید به چه چیزی به بهترین شکل پاسخ می‌دهند، می‌شود. با این حال، روش‌های بسیاری برای مطالعه یک بازار خارجی با بودجه وجود دارد و تفکر خلاقانه می‌تواند به پایین آمدن هزینه‌ها کمک کند.